CHORĄGIEWKI PAPIEROWE

Chorągiewka papierowa to idealny nośnik reklamy i promocji dla każdej Firmy, Organizacji, Klubu Sportowego czy Partii Politycznej.
Każdy festyn, spotkanie integracyjne, impreza sportowa czy też zabawa dla dzieci nie może się obyć bez tego, tak popularnego i taniego gadżetu.
Chorągiewki reklamowe to wciąż bardzo modny sposób na promocję wielu rzeczy, zaczynając od gastronomii poprzez sport, film, turystykę, bankowość itp.
Chorągiewka papierowa powinna być nie tylko trwała, ale przede wszystkim atrakcyjna wizualnie – to przykuwa uwagę dzieci i nie tylko – my to Państwu zapewnimy.

flagi firm

DANE TECHNICZNE:

papier: kreda 150 gr

format: najpopularniejszy to 15 x 21 cm ale możliwe również są formaty dowolne od 3×5 cm do 21×30 cm

nadruk: dowolna kolorystyka

uszlachetnienie: lakier offsetowy zabezpieczający

patyczek: średnica 4 mm, plastikowy lub drewniany,dł.ok.38 cm

klejenie: najmocniejsze z możliwych, czyli na odcinku ok.2 cm papier nawinięty dookoła patyczka

pakowanie: wiązki o dowolnej ilości, stand. po 50 szt, opakowanie zbiorcze w/g życzeń klienta.

 

Chorągiewki/flagietki czyli te najmniejsze ok. 3×5 cm to domena degustacji gastronomicznych i tu zachęcamy producentów żywności do wykorzystania tego gadżetu w promocji swoich wyrobów.

 

Nakłady minimalne z nadrukiem zaczynają się już od 50 szt., ale należy pamiętać o zasadzie, że im większy nakład to cena jednostkowa jest coraz niższa. Przy wysokich nakładach i prostym nadruku można osiągnąć cenę na poziomie 0,17 gr.

 

Realizujemy również zlecenia na chorągiewki o nietypowych kształtach w/g indywidualnych projektów, możliwe jest również wykonanie chorągiewek w formie girlandy.

 

 

 

Zapraszamy do składania zapytań poprzez  formularz zamieszczony na naszej stronie lub telefoniczne.